Haber

Avcılar’da Evlenmeye Hazırlanan Genç Kayboldu

AVCILAR’da evlilik hazırlığı yapan Ramazan Altın, gece saatlerinde evine dönmedi. Ailesi 9 gündür kayıp olan Altın için endişelenirken, pazartesi akşamı mahalledeki bir pastaneden simit aldığına dair son görüntüler kameralara yansıdı.

Avcılar’ın Tahtakale Mahallesi’nde ikamet eden 28 yaşındaki Ramazan Altın, 10 Temmuz Pazartesi gecesi evinden çıktıktan sonra eve dönmedi. Altın’ın dün gece saat 00.00 sıralarında yaşadığı mahalledeki pastaneden simit aldığı öğrenildi. 03.00. Simit aldığı manzaralar, Altın’ın son görüntüleri oldu. Altın’ın babası Ramazan Altın, oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi. 15 Ekim’de düğün yapmayı planlayan ailesi ve nişanlısı, Altın’dan bir an önce haber almak istiyor.

“BİZİ GÖRÜRSENİZ GERİ DÖNÜN”

Baba Aşir Altın, “Aramızda bir sorun yok. Asla sorun olmaz bizim ev üst katta. İş yeri burada sabah 08:00’de iniyor, akşam 18:00’de çıkıyor. akşam.Yani hiç sosyal hayatı yoktu.Oğlumuz şu an kayıp.Endişelendik muhtemelen oğlumuzu kaçırdılar.Sabah 06:00 da aşağı indim.06:00 da aşağı indim.Babam dükkânı aradı. 08:15’te kardeşim kayıp.Onun ardından küçük kardeşimi aradı.Düşünmeye başladık. Yatağa gidip bir yerden kalktı mı dedik? 11:00’e kadar bekledik. Ardından saat 11:00’de karakola gittik. Orada bir rapor hazırladık. Onu aramaya gittik.

“NİŞANLIYDI, DÜĞÜNÜ BEKLİYORUZ” Ramazan Altın’ın kayınbiraderi Yusuf Yücel, “Ramazan Altın kardeşimiz 10 Temmuz Pazartesi gecesinden beri kayıp. Ailesi ve yakınları olarak herkes aranıyor. 9 gündür şokta.Ailesi, yakınları ve köylüler tedirginlik içinde.”Biz şoktayız, herkes şokta. Hepimiz her gün burada toplanıp haber bekliyoruz. Polis birimlerinden bir haber yok. Herhangi bir haber alamıyoruz. Yani hiçbir şey satın almıyor. Sadece kıyafetleriyle gider. 9 gündür perişan durumdayız” dedi.

PASTAHANE KAMERADARDAN SİMİT ALDIĞI AN Amazan Altın’ın mahalledeki bir pastaneden simit alıp, evden çıktığı gece sokakta yürüdüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Sokakta yürüyen Altın’ın farları açık bir otomobile yaklaştığı görülürken, bu otomobille caddeden ayrıldığı öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu