Haber

Çanakkale TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı! 2023 Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları isim listesi!

Çanakkale TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları ile ilgili en çok araştırılan konuların başında yer almaktadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla hayata geçirilen TOKİ toplu konut projesinde kura çekimleri devam ederken, vatandaşlar kura sonucunu merak ediyor. İşte Çanakkale TOKİ çekilişi sonuç sorgulama ekranı! 2023 Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları isim listesi!

ÇANAKKALE TOKİ KURA SONUÇ SORGU EKRANI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şırnak ve Ardahan illerinde ilk çekilişimizi 7 Kasım Pazartesi günü başlatıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor. Çanakkale TOKİ çekiliş sonuçları listesi BURADA

2023 E DEVLET ÇANAKKALE TOKİ KURA SONUÇ SORGULAMA

TOKİ toplu konut projesine başvuran vatandaşlar, çekiliş sonuçlarına E-Devlet üzerinden ulaşabilecek. TOKİ çekiliş sonucunu sorgulamak için BURADA

TOKİ KURA NASIL ÇİZİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine ilişkin bilgi verildi. Yapılan açıklamada kura çekilişinin yarın başlayacağına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan’da çekileceği paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kura çekiminin noter huzurunda yapılacağı ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu