Haber

Fenerbahçe’nin forma sponsorları belli oldu mu? Fenerbahçe’nin yeni forma göğüs sponsoru kim? Fenerbahçe’nin formasında hangi markalar var?

Fenerbahçe ‘nin forma göğüs sponsoru değişti. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “2018-19 sezonundan bu yana Profesyonel Erkek Futbol Takımımızın AVIS markasıyla ana sponsoru olan Otokoç Otomotiv A.Ş., OTOKOÇ markasıyla desteğini bundan sonra da sürdürecektir. 2023-24 futbol sezonu.” ifadeler kullanılmıştır. Peki Fenerbahçe’nin forma sponsorları belli oldu mu? Fenerbahçe’nin yeni forma göğüs sponsoru kim? Fenerbahçe’nin formasında hangi markalar var?

FENERBAHÇE’NİN FORMA SPONSORLARI AÇIKLANDI MI?

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Puma tarafından hazırlanan Profesyonel Erkek Futbol Grubumuza 2023-24 futbol dönemi için şu formda sponsorlarımız olacak; göğüste OTOKOÇ, sağ kolda SAFIPORT, sağ kolda NESİNE.COM. sol kol ve arkada HALLEY.

AVIS SPONSORLUĞU SONA ERDİ

2018-19 yılından bu yana AVIS markası ile Profesyonel Erkek Futbol Grubumuzun ana sponsoru olan Otokoç Otomotiv A.Ş., 2023-24 futbol döneminde de OTOKOÇ markası ile temellerine devam edecektir. 2009-2010 yılından bu yana forma sırt sponsorumuz olan ÜLKER, 2023-24 döneminde HALLEY markasıyla formalarımızın sırtında yer alacaktır.

SAFIPORT FUTBOL GRUBUNA DA DESTEK VERECEK

2023-24 futbol döneminde formalarımızın sağ ve sol kolu için iki sponsorluk anlaşması daha yapılmıştır. Bu anlaşmalar kapsamında 2021-22 döneminden itibaren Kulübümüze farklı branşlarda sponsorluk desteği veren SAFIPORT, 2023-24 futbol döneminde de Futbol Takımımızın kol sponsoru olmuştur. SAFIPORT logosu 2023-24 dönemi boyunca formalarımızın sağ kolunda yer alacaktır.

KOL SPONSORU GİBİ KALIYOR

2021-22 yılından bu yana forma kolu sponsorumuz olan NESİNE.COM’un logosu, 2023-24 futbol sezonunda da formamızın sol kolunda yer almaya devam edecektir. Futbol Grubumuzun şort sponsorları AYGAZ ve PASHA ile 2023-24 futbol döneminde işbirliğimiz devam ediyor. Değerli formalarımızın bir parçası olarak kulübümüzün yanında olan tüm sponsorlarımıza eşsiz takviyeleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu