Yaşam

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18. Bölüm İzleme Ekranı: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV ekranların sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Başrollerinde Ertan Saban, İhtilal Özkan, Özge Özberk üzere isimlerin bulunduğu dizi her kısmıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dün akşam yayınlanan yeni kısmında ise yaşanan olaylar herkesi şaşırttı. İşte dizinin son kısmını kaçıranlar ve tekrardan izlemek isteyenler için Gelsin Hayat Bildiği Üzere 18. kısım tek kesim full izleme ekranı..

Show TV’nin seveilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, dün akşam yeni kısmı ile ekranlara geldi. Son kısımda yaşananlar ise büyük heyecanla takip edildi.

Songül ve Sadi ses kaydında buldukları ipuçları ile o vaktin vergi rekortmenini bulmaya çalışır. Labronta saldıran ve kasedi çalanı araştırmaya devam ederler.

Songül, bulduğu kanıtlarla Sadi ve Yaver ile birlikte harekete geçer lakin köstebek durumun farkındadır. Ozan’ın kayıplara karışması herkesi derinden sarsar.

Kıvanç, davet edildiği bir kongreye yalnız gitmek istemez ve Derya’ya teklifte bulunur. Kongre teklifi Derya’nın hayatınında yeni bir adıma sahne olacaktır.

Sevda’nın tamirhanede Araz ve takımın konuştuklarını duyması Gizem ve Mert tarafında büyük bir tesir yaratacaktır. Araz ve çetesinin Aylin için de bir planı vardır.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 18. Kısım İzleme Ekranı

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu