Yaşam

Gezgin Salon Festivali’nde sahne alacak ilk isimler belli oldu.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) performans mekanı Salon İKSV’nin “+1 Presents: Gezgin Salon Festivali” 29-30 Haziran 2024 tarihlerinde Bonus Parkorman’da gerçekleştirilecek.

Festivalde sahne alacak sanatçılardan bazıları bugün itibarıyla açıklandı. Festival sahnesine eklenecek yeni isimler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bugün itibarıyla açıklanan isimler şöyle:

stavroz

Elektronika’yı etnik ve akustik unsurlarla harmanlayarak cazla alışveriş yaratan grup, Coachella (ABD), Fusion Festival (DE), Pukkelpop (BE) festivallerinin ardından +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’nde sahne alacak. İlk albümleri “The Ginning”den bu yana pek çok ödül alan ve geçtiğimiz yıl çıkardıkları “Kick Up The Dust” yolunda ilerleyen grup, 29 Haziran’da sahnede olacak.

parseller

Pop müzik otoritesi NME dergisinin “arsız, zamansız ve son derece akılda kalıcı” olarak nitelendirdiği Parcels, funk dolu dönemlerini yavaş yavaş geride bırakarak, Paris’teki Le Palace’ta kaydettikleri Live Vol. ile canlı disko kayıtlarına başladı. 2. konserle devam ediyor. Geçen yıl Los Angeles’taki Hollywood Bowl ve New York Central Park’taki SummerStage başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde kapalı gişe gösteriler gerçekleştiren grup, 30 Haziran’da sahne alacak.

La Femme

2013 yılında ilk albümleri “Psycho Tropical Berlin” ile “Fransa’nın Grammy’leri” olarak bilinen “Victoires de la Musique”de altın plak ve ‘Yılın Albüm Keşfi’ ödüllerini alan grup, Geçen yıl sahne aldıkları festival kapsamında 30 Haziran’da düzenlendi. yine İstanbul’da olacak.

GENEL SATIŞ 14 ŞUBAT’TA BAŞLAYACAK

Festivalin avantajlı dönem biletleri; Siyah Beyaz Lale Kart üyelerine 13 Şubat Salı günü saat 10.30’dan, Kırmızı Lale Kart üyelerine ise 13 Şubat Salı günü saat 14.30’dan itibaren öncelikli satışa sunulacak.

Festival biletlerinin genel satışı 14 Şubat Çarşamba günü saat 10.30’da başlayacak. Biletler passo.com.tr’den, Passo taşınabilir uygulamasından, Passo perakende satış noktalarından ve İKSV gişesinden (hariç her gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 saatleri arasında) satın alınabilecek. Pazar günleri).

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu