Haber

Görüntüler Korkunç: Yapay Zeka Beklenen İstanbul Depreminin Felaketini Ortaya Koydu!

Biliyorsunuz 6 Şubat deprem felaketinin ardından gözler İstanbul’a çevrildi. Yıllardır İstanbul’da beklenen büyük deprem için uyarılar yapılıyor ama binalar hala dipte konumlanıyor ve sorgusuz sualsiz onaylanıyor.

Hardware News’ten Metin Akpınar, yapay zeka teknolojisini kullanarak Marmara Depremi’nden İstanbul’un olası zararını çıkarmasını istedi. Yapay zekaya göre beklenen şok sonrası İstanbul’un görüntüleri son derece ürkütücü…

Kaynak:https://www.donanimhaber.com/yapay-ze…

6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketi tüm Türkiye’yi derinden etkiledi.

Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa olmak üzere 10 ili aynı anda etkisi altına alan depremin ardından gözler İstanbul’a çevrildi.

Yıllardır İstanbul’da beklenen büyük deprem için uyarılar yapılıyor ama binalar hala dipte konumlanıyor ve sorgusuz sualsiz onaylanıyor.

Kuzey Anadolu Fay Hattı’nın Marmara Denizi’nden geçen kısmının her an kırılabileceğini belirten uzmanlar, olası İstanbul Depreminin 7.2 ve 7.6’nın ortasında olacağını iddia ediyor.

Hardware News’ten Metin Akpınar, olası Marmara Depremi’nin İstanbul’a vereceği zararı yapay zeka teknolojisini kullanarak çizmesini istedi.

Detaylar için tıklayın

Yapay zekaya göre beklenen şokun ardından İstanbul’dan görüntüler şöyle…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

gulsehirhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu