Ekonomi

“Kükreyen Kedicik” meme coin hacmini etkileyebilir mi?

Needham & Company, kripto para borsası Coinbase’de (COIN) işlem hacmini artırabileceğine inandıkları bir faktör olan meme coin aktivitesinde canlanma potansiyelini izliyor.

Firma, yayımladığı bir notta, Mayıs ayında COIN’deki işlem hacminde önemli bir düşüş olduğunu vurguladı ve bunu genel kripto piyasasında net bir yön olmamasına bağladı.

Ancak Needham, önümüzdeki aylar için Coinbase’de boğa duruşunu sürdürüyor. “Kükreyen Kediciğin” (Roaring Kitty) geri dönüşü de dahil olmak üzere birkaç olumlu gelişmeye işaret ediyor.

Bu, 2021’deki meme hissesi çılgınlığıyla ilişkilendirilen popüler yatırımcı Keith Gill’e bir gönderme. Needham, Gill’in geri dönüşünün meme coin’lere olan ilgiyi yeniden canlandırarak Coinbase’de hacim yaratabileceğine inanıyor.

Buna ek olarak özellikle politikacıların sektöre daha açık olabileceği bir seçim yılında, kripto para birimleri için düzenleyici ortamın iyileştiğine işaret ediyorlar.

Son olarak bireysel yatırımcıları kripto alanına daha fazla çekebilecek olan Ether ETF’lerin onaylanma potansiyelinin de olumlu olabileceğine inanıyorlar.

Borsalarda amatörlerin bile profesyoneller gibi kazanabileceği dünyaya adım atın. InvestingPro şimdi %20 indirimde. Kupon kodu: FIRSAT

Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.

Needham, meme coin’lerin kripto alanındaki önemini vurgularken meme coin’leri depolamasıyla bilinen bir kripto cüzdanı olan Phantom’un son başarısını vurguluyor. Needham, meme tabanlı kripto ekonomisinin, sektör için bir destek olacağını ve Coinbase’in bu alandaki tekliflerini genişleterek fayda sağlayabileceğini savunuyor.

Mayıs ayında bir düşüş görülse de Needham, Coinbase için iyimser bir görünümle sonuca bağlıyor. Potansiyel meme coin aktivitesinin, daha elverişli bir düzenleyici ortamda ve Ether ETF’lerinin onaylanma olasılığıyla birlikte, bireysel yatırımcıları platforma geri getirebileceğine ve genel işlem hacmini artırabileceğine inanıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu