Haber

Pursaklar Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nden Özel İhtiyaçlı Vatandaşlara Spor Eğitimi

Pursaklar Belediyesi Manisiz Yaşam Merkezi, özel gereksinimli vatandaşların bireysel becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. sporeğitim vermeye devam ediyor.

Her gün farklı aktivitelerle özel gereksinimli vatandaşlara spor keyfi yaşatan Pursaklar Belediyesi Manisiz Yaşam Merkezi, farklı spor dalları ve sosyal aktivitelere katılarak eğlenme ve öğrenme fırsatı sunuyor.

“Kardeşlerimiz enerjilerini sporla atma imkanı buluyor”

Özel gereksinimli vatandaşların spor yaparken yeteneklerini keşfetme fırsatı bulduğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Özel gereksinimli kardeşlerimizin sportif gelişimlerine katkıda bulunurken aynı zamanda sosyalleşmelerine de katkıda bulunuyoruz. Enerjilerini sporla atıyorlar. Spor faaliyetlerindeki gelişimleri de gençlerimize yardımcı oluyor, “Bu hem ailelerini hem de bizi çok mutlu ediyor. İnşallah onların gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinlik düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Pursaklar Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda profesyonel eğitmenler tarafından verilen spor eğitimleri ile engelli vatandaşların gelişimlerine değerli bir katkı sağlanması sağlanıyor. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu