Haber

Şehrazat Bir Hayat Hikayesi Cilt 1 Haraç Albümü Çıktı

Türk pop müzik tarihinin en değerli bestecisi Şehrazat, 1990 yılında Süperstar Ajda Pekkan’ın seslendirdiği “Yaz Yaz Yaz” şarkısıyla Türk pop müziğinin sektöre dönüşmesinde yeni bir kapı araladı.

Türkiye’nin en değerli 12 yıldızı tarafından Şehrazat’ın en ünlü ve sevilen eserlerinin halen yer aldığı Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı albümünün çıkış şarkısı Ajda Pekkan’ın cover şarkısı “Aşkalım” cover olarak yorumlandı.

Yapımcılığını Atilla Şen’in üstlendiği, düzenlemesi Coverz & DMC etiketiyle çıkacak olan Şehrazat Bir Ömrün Kıssası Volume 1 Tribute onur albümünün düzenlemesi Erhan Bayrak’ı, söz ve müziği ise ünlü besteciye “Aşk Let’s”in düzenlemesini konu alıyor. ve ilahiyat yazarı Şehrazat’ı Superstar Ajda Pekkan yorumluyor. Mastering çalışmaları IMS Mix Mastering tarafından tamamlanmamıştır.

Ünlü besteci ve ilahiyatçı Şehrazat’ın albüm kapağı ile Süperstar Ajda Pekkan’ın “Sevelim” adlı şarkısının müzik kapağı yapay zeka ile üretildi.

Dünden bugüne 14 portre fotoğrafının ortak anlatımıyla oluşturulan yapay zeka fotoğraflarının son rötuşları ressamlar tarafından çizim teknikleri ile yapıldı. Bu yapay zeka fotoğrafları Onur Özışık’ın imzasını taşıyor.

YouTube video oynatıcısı” genişlik=”560″>

habersilvan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu