Haber

Yol Ortasında Duran Vinç Maltepe’de Kazaya Neden Oldu

Maltepe’de seyir halindeki vinç yol ortasında durduğu için arkadan gelen 16 araç kazaya karıştı. Kazada can kaybı yaşanmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi. Yol uzun süre trafiğe kapatıldı. Kazaya neden olan vincin sürücüsü olay yerinden kaçtı.

Kaza, saat 13.30 sıralarında Maltepe Başıbüyük yolu üzerinde meydana geldi. Teze göre yolda seyir halinde olan vinç sürücüsü bir anda yol ortasında durdu. Arkadan gelen 16 araç zeminin kaygan olması nedeniyle birbirine çarptı. Kazada can kaybı ya da yaralanma olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi. Kazanın ardından vinç sürücüsü olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine adrese polis ekipleri sevk edildi. Ekipler kazayla ilgili çalışma başlatırken, yol uzun süre trafiğe kapatıldı.

“Olay çok ilginçti”

Kazaya karışan aracın sürücülerinden Emrah Baran Özdemir, “Olay çok ilginçti. Minibüs kendini kurtarmak için sola dönerek refüjü geçerek karşı yola çıkıyor. Hemen arkasındaki araç frene basıp duruyor. başka bir araç karşı yola çarpıyor arkamdaki araç bana çarpmasın diye fren yaptım ama aracı rölantide bıraktım arkamdaki araç bariyere çarptı taksi kamyonun altına girdi yol kilitlenince trafik durdu . Herkes ufak tefek sıyrıklarla hayatta kaldı” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu