Teknoloji

ChatGPT, iOS’tan Sonra Sonunda Android’e Geliyor

Tarayıcı üzerinden herkesin kolayca ulaşabileceği bilinen yapay zeka asistanı ChatGPT, 2 ay önce yani mayıs ayında iOS’a gelmişti ancak ilk olarak ABD ile kullanımına son verildi. Android’de ise ChatGPT’yi temel olarak kullanan diğer üçüncü taraf uygulamalarıancak ChatGPT’nin kendi resmi uygulaması yoktu.

ChatGPT’nin geliştiricisi OpenAI, dün akşam resmi Twitter hesabından yapay zeka asistanının çalıştığını duyurdu. Resmi olarak Android işletim sisteminde yayınlanacak.ilan edildi.

Önümüzdeki hafta kullanıma açılacak olan uygulama için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Buradaki iletişim kısmından ulaşabileceğiniz ChatGPT’nin Google Play Store sayfasına girdiğinizde karşınıza yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi bir saat ikonu çıkacaktır. ‘Yük ‘ açılır. Buna bastığınızda uygulama yayınlanır yayınlanmaz telefonunuza yüklenecektir araç. Ön kayıt yaptırmak işte bu kadar kolay.

ChatGPT’nin Android arayüzü, iOS’takine benzer. Ekstra seçeneklere yalnızca Android sürümünün sol üst kısmından erişebilirsiniz. bir klasik olan üç çizgisi var . İşte yapay zekanın Android uygulamasının ekran görüntüleri:

ChatGPT Android’e geldikten sonra kullanım oranınız değişecek mi? tarayıcıdaKullanmaya devam edecek misin, artık etmeyecek misin? telefonunuzdanKullanıyor musunuz Lütfen niyetinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu