Haber

Melih Gögebakan’dan yardım kuruluşu

abdpost.com / ABD (IGFA) –Uluslararası Medya Koordinatörü Melih Gogebakan, birçok dünya yıldızının menajeri olan Ron MAY’a ulaşarak Türkiye için ortak bir yardım kampanyasının temellerini attı.

Ron MAY, Türkiye’de yaşanan deprem felaketini televizyonda görünce çok etkilendiğini ve halkın acısını yüreğinde hissettiğini söyledi. Gogebakan’ın teklifi üzerine Miami’den uçağa binerek New York’a geldi ve konser organizasyonu için Cumhurbaşkanlığı yetkilileriyle görüştü.

Türkiye’de yapılacak yardım konseri için birçok ünlü isimle temasa geçen MAY, programa uyan yıldızların bu düzenlemede yer almaktan gurur duyacağını belirtti. Ayrıca bu organizasyonda yer almaktan gurur duyacağını söyledi. Verdiği isimlerden biri de Jennfer Lopez’di. Gögebakan, Türkiye’de depremzedeler için sahne alacak dünya yıldızlarının isimlerini yakında basınla paylaşacağını bildirdi.

Birçok dünya yıldızının vereceği konserin tüm geliri, yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’taki depremzedelere bağışlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu