Yaşam

Spordan Ana Haber Bültenine! Aşklarını Kendi Mesleklerinden Seçen Evli Spikerler

İster ana haber bülteni, ister panel tartışması olsun, spikerler izleyicilerle birlikte her zaman ekrandadır. Peki ekranlardan tanıdığımız spikerlerin birçoğunun kendi mesleğinden kişilerle evli olduğunu biliyor muydunuz? İşte spikerler, karı koca…

1. Ekrem Açıkel ve Işıl Açıkel

TGRT’den kovularak Halk TV ekranlarına geri dönen spiker Ekrem Açıkel, uzun süredir ATV muhabiri olan Işıl Açıkel ile evlendi. 2008 yılından beri ATV ekranlarında yer alan Işıl Açıkel, geçtiğimiz günlerde buradaki işinden kendi isteğiyle ayrılmıştı.

2. Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş

Show Ana Haber sunucusu Pınar Erbaş, Habertürk’ün sevilen ekran yüzü Mehmet Akif Ersoy ile geçtiğimiz yaz dünyaevine girdi. Ekranların başarılı iki yüzünün evliliği herkes için oldukça keyifli olurken, çift geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı alarak boşandı.

3. Cem Öğretir ve Seda Öğretir

2006 yılından beri evli olan ATV Ana Haber Bülteni spikeri Cem EĞİR ile NTV Ana Haber Bülteni spikeri Seda öğirir’in bir kızları bile var! Saat başı ana haberde olduğu gibi ikili iş hayatında da rakip!

4. Ece Üner ve Deniz Bayramoğlu

2020 yılından bu yana Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapan Deniz Bayramoğlu, uzun süredir Show Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapan Ece Üner ile evli ve istifa etmişti. TV100’den Ana Haber’i sunan Üner, eşiyle aynı anda yayında olduğu için adeta bir rakip.

5. Sultan Arınır ve Özgür Buzbaş

Bir dönem CNN Türk Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapan ve artık hafta içi sabah haber spikeri olan Sultan Arınır, profesyonel spor spikeri Özgür Buzbaş ile evlendi! NTV Spor ve Tivibuspor’da yer alan Buzbaş şimdi de TRTSPOR kanalında.

6. Fuat Kozluklu ve Buse Biçer

2008 yılında Habertürk sunucularından Buse Biçer ile evlenen spiker Fuat Kozluklu, 2015 yılında eşinden boşandı.

7. Nermin Yurteri ve Kemal Yurteri

CNN Türk Kemal Yurteri ve NTV muhabiri Nermin Yurteri bu işin içinde büyümüş insanlar! İki deneyimli muhabir rekabet içinde olsalar da uzun yıllardır evliliklerindedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu